Dualtron City (Lg Batarya) Ile


ADMİN

Yönetici
Yönetici
Katılım
16 Ocak 2023
Mesajlar
110
Tepki
37
Puan
28
Bir scooter düşünün, saatteki hızı 70 Km/h (25 Km/h limitli) olacak, motor olarak 4.000 Watt BLDC Double Motor kullanıyor ve bu scooterin tam dolu bataryası ile 120 km. lik bir yol kat edebiliyorsunuz.
scooter.JPG

Evet, yanlış duymadınız 60V 25AH Taşınabilir Batarya kullanan Dualtron City, 120 km. lik yol kat etmenize olanak veriyor. Bu kapasitedeki bir bataryayı tabiki kısa bir sürede şarj etmek çok mümkün değilse de 12 Saat ( 2 Standart Şarj Aleti 8 Saat ) bir süre tam dolum yapmaya yeterli olarak görünüyor, ancak hızlı şarj setine sahipseniz bu süre 5 saate kadar düşebilmektedir.
scooter1.JPG

Toplam ağırlığı 41 kg. olan ve 150 kg. ya kadar taşıma kapasitesi olan bu scooter için frenler de hayati önem taşımaktadır ve ABS standardına sahip ön ve arka hidrolik disk frenler ile bu aracı gerektiği yerde ve zamanda durdurabilirsiniz. Gövde aydınlatması, Çift LED Far ve Arka Lamba, Fren Lambası, Dönüş Sinyalleri ile güvenli sürüş keyfine sağlayabileceğiniz, 15" lastiklere sahip bu canavara sahip olmak için kesenin ağzını biraz açmanız gerekmektedir. 2023 Yılının Şubat ayındaki fiyatı 82.000 TL. olan bu aracın ilerleyen zamanlarda fiyatının düşmesi eminim pek çoğumuzu sevindirecektir.
scooter2.JPG
scooterx.JPG
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst