Göçük

modely

Yeni Üye
Tepki
4
Herkese merhaba,

Malesef oldu. Hem de 2 tane. Nasıl olduğunu sormayın anlatırken çok üzülüyorum.
Birisi bagajda, diğeri yolcu kapısı tarafında. Çok rahatsız etmediğini söylüyor görenler. Ama ben çıldırıyorum.
Youtube’da izlemediğim göçük düzeltme videosu kalmadı. Amerikalıların videolarına baktım yüzlerce aletle iyi sonuçlar alıyorlar. Buralarda bir göçük tamiri yapan ve çok övülen bir yere gittim. Tamirhaneye girdim usta ile konuştum. Adam nasıl tamir ettiğini anlattı az kalsın bayılacaktım. Bir yanda arkada çekiç sesleri. Kendisine videolarda izlediklerimi aktardım. Ben böyle yaparım dedi. Boyasız hallederiz dedi. Ama güven endeksim sıfır.
Arkadaşlar var mı sizlerin tecrübeleri? Hack yöntemler? Araca zarar vermeden deneyebileceğim şeyler? Korkarım sonunda bir golf topu deseni elde edeceğim :(

Teşekkürler

s-works

Yeni Üye
Tepki
0
Geçmiş olsun. Göçük temel olarak silikon ve apart yardımı ile çekme, içeriden çubukla ittirme şeklinde düzeltilir. Dışarıya fazla çıkartıp (Bir kac mm ) daha sonra aparat kullanarak çekiç yardımı ile düzeltilir.

Konu Sahibi
M

modely

Yeni Üye
Tepki
4
Silikon uygulamasinin bir zarari var midir? Boyaya vs

rsnhakan

Moderatör
Moderatör
Tepki
28
Silikon uygulamasinin bir zarari var midir? Boyaya vs
Tahmin etmiyorum. Tesla kendisi silikon kullaniyor. Bazi araclarda su giriyor iceriye ve bunu silikonla kapatiyorlar :cool:

bu websiteden Tesla Servis hesabi aca biliyorsunuz (normalde ücretli, ama beles yaptilar) ve Tesla'larla ilgili tum Servis dokümanlarini inceliye biliyorsunuz. Tüm dokümanlara ve bilgilere ulasa biliyorsunuz.

Araciniz icin geri cagirma olayi varsa, oradan bile goruntuliye biliyorsunuz. Hatta yapilmasi gereken islemleri bile gore biliyorsunuz, tabiki bunu kimseye tavsiye etmem :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar